Asset Publisher Asset Publisher

Świetny występ naszych tenisistów stołowych oraz drużyny siatkarzy

W sobotę 4-go czerwca 2022 roku odbył się Turniej Piłki Siatkowej i Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie

W dniu 04.06.2022r. w Ośnie Lubuskim odbył się „Regionalny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie”, w którym brało udział ponad 40 uczestników. Nadleśnictwo Resko reprezentowało 5 zawodników w składzie: Kamila Gibka-Krupa, Krzysztof Kaczmarek, Patryk Jakusz-Gostomski, Robert Rakocy i Maciej Wardziak.

W kategorii Kobiet I miejsce zajęła nasza koleżanka Kamila Gibka-Krupa, która w sierpniu będzie reprezentować RDLP w Szczecinie na Mistrzostwach Polski Leśników organizowanych przez RDLP Kraków. W rozgrywkach mężczyzn po bardzo wyrównanych walkach, Robert Rakocy uplasował się na miejscu VI. W grze podwójnej nasi zawodnicy tj. Robert i Patryk wywalczyli V miejsce. Po emocjonujących i zaciętych pojedynkach w kategorii drużynowej, w których uczestniczyło 16 drużyn, zawodnicy z naszego Nadleśnictwa zajęli bardzo wysokie II miejsce.

W tym samym dniu w Nadleśnictwie Rzepin organizowany był „Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie". Nasza drużyna w składzie: Anna Bodys, Zdzisław Miłek, Adam Strajch, Marcin Tatar, Dariusz Waszyński, Piotr Wieczorek i Marcin Wielgus uplasowała się na 9 miejscu, a nasza koleżanka Ania zdobyła statuetkę najlepszej zawodniczki turnieju.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom osiągniętego sukcesu i trzymamy kciuki za naszą koleżankę Kamilę na Mistrzostwa Polski Pracowników Lasów Państwowych w Tenisie Stołowym.

Nadleśnictwu Rzepin dziękujemy za udostępnienie zdjęć.