Lista aktualności Lista aktualności

Leśne rakiety na podium w Policach

Turniej Tenisa Stołowego O Puchar Dyrektora RDLP w Szczecinie, Trzebież 16.03.2019r

W sobotę 16 marca 2019 r. w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie. Organizatorami tej sportowej imprezy było Nadleśnictwo Trzebież.

W turnieju wzięli udział pracownicy naszej jednostki w składzie: Jadwiga Kostecka, Robert Rakocy, Maciej Wardziak i Jarosław Fedak.  W klasyfikacji kobiet drugie miejsce zajęła nasza koleżanka Jadwiga Kostecka, która jesienią będzie reprezentować RDLP w Szczecinie na Mistrzostwach Polski Leśników organizowanych przez RDLP Toruń. W rozgrywkach mężczyzn, koledzy po zaciętych grach uplasowali się odpowiednio na 13 (Jarek), 12 (Maciej) i bardzo wysokim 5 miejscu (Robert). Na Mistrzostwa Polski Leśników, w kategorii gry pojedynczej mężczyzn, awansuje 4 najlepszych zawodników z rozgrywek regionalnych, więc zabrakło naprawdę niewiele, aby kibicować kolejnemu naszemu reprezentantowi. W grze podwójnej nasi zawodnicy tj. Robert i Jarek wywalczyli 2 miejsce, co dało nam w ogólnej klasyfikacji 3 miejsce na 11 drużyn.

Całe wydarzenie przebiegało w miłej i przyjemnej atmosferze. Organizacja stała na wysokim poziomie, a każdy z rozgrywanych meczy przebiegał bardzo płynnie i bez problemów.

Zawodnikom gratulujemy, jednocześnie dziękując za wzięcie udziału w zawodach sportowych i reprezentowanie w turnieju Nadleśnictwa Resko.