Lista aktualności Lista aktualności

Szczególny mecz z udziałem leśników

Nadleśnictwo Resko i Szkoła Podstawowa w Modlimowie połączyły siły w szlachetnym celu. Na boisku szkolnym, 29 września, odbył się emocjonujący mecz charytatywny, podczas którego udało się zgromadzić fundusze na wsparcie chorego Tymka Jędrzejczaka.

To był wyjątkowy dzień pełen sportowej rywalizacji. Na boisku piłki nożnej stanęli w szranki pracownicy Nadleśnictwa Resko pod kierownictwem Nadleśniczego Wojciecha Dąbkiewicza i zespół Szkoły Podstawowej w Modlimowie, wspierany przez Pana Pawła Przybysławskiego z SP nr 1 w Płotach oraz zawodników „Sparty” Gryfice. Arbitrem meczu był Pan Łukasz Łasowski z SP nr 2 w Płotach. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Dyrektor Szkoły Pani Marzeny Stępień. 

Mecz dostarczył wielu emocji i radości. Najważniejsze jednak było to, że wszyscy grali w jednym celu - pomóc potrzebującym.

Impreza była doskonałą okazją do integracji i zabawy. Całe wydarzenie było otwarte dla rodziców uczniów i mieszkańców, którzy licznie wsparli akcję.

Wsparcia małemu Tymkowi można udzielić między innymi przyłączając się do zbiórki pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/tymon-jedrzejczak

Dziękujemy!